KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757540
nr 1275 7540
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Gripsholms slott. Ej signerad. Olja på duk, 43x32 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:59:18
150 kr